Týdenní parkování u letiště za cenu taxi

Chystáte se na služební zahraniční cestu, nebo vás čeká odlet na rodinnou dovolenou? V těchto situacích je většina lidí nervózních ze samotné cesty, zařizování, balení a podobně. Nestresujte se se sháněním a prosením známých, aby vás odvezli na letiště a z letiště. Neutrácejte za taxíky. Vyrazit na letiště Václava Havla můžete pohodlně svým autem, které díky službě parkování u letiště necháte na hlídaném odstavném parkovišti a po návratu zpět si ho na něm zase pohodlně vyzvednete.

Přijeli jste příliš brzy? Nevadí

Pokud jste přijeli na parkoviště u letiště Václava Havla o pár minut dříve, než je plánovaný váš odlet, nebo má vaše letadlo zpoždění, můžete příjemně čas strávit v čekárně přímo v areálu parkoviště. Čas si tam můžete zpříjemnit výbornou kávou, nebo jinými alkoholickými či nealkoholickými nápoji. Při tom můžete pohodlně z křesla sledovat televizi, nebo surfovat přes bezplatnou Wi-Fi síť, jež je rovněž k dispozici.

Servis vašeho auta: myčka, úklid interiéru…

Díky našemu partnerskému programu vám můžeme během vaší nepřítomnosti nechat zkontrolovat, opravit či umýt auto, nebo nechat vyčistit jeho interiér. Proč by mělo stát auto celý týden na místě, když se za tu dobu může dát do pořádku.

Auto není pevnost

Nezapomeňte na to, že když jste pryč a auto stojí delší dobu na jednom místě, může přilákat lidi, ne se zcela dobrými úmysly. Nenechte váš vůz na pospas zlodějům a nenechavcům. Na nonstop hlídaném parkovišti u letiště Václava Havla bude auto v bezpečí a pod neustálým dohledem bezpečnostních kamer i ostrahy. Navíc za cenu, kterou byste dali za cestu na a z letiště některé ze společností provozující taxislužbu. Přesvědčte se sami o kvalitě služeb a při příští cestě na letiště Václava Havla zaparkujte s ohledem na bezpečnost a vlastní pohodlí raději přímo u letiště.

Je to jednoduché

Jednoduše si klidně pár hodin před odletem skrze objednávací systém služby na stránkách www.PARKINGUNIT.com zarezervujete své místo na parkovišti u letiště Václava Havla. Parkoviště je vzdálené necelých pět minut cesty od letiště.  Je nonstop hlídané a samozřejmostí je zajištění bezplatného transferu k odbavovací hale i zpět po vašem příletu k autu.