Pronájem mikrobusů – dostupné řešení

Pomoc se zavazadly

Rádi Vám pomůžeme s naložením a vyložením zavazael na všich cestách 

Osobní řidič

Ke každé zapůjčené dodávce získáte osobního řidiče pro vaše pohodlí 

20 míst

Rádi cestujete velkou partou? 20-místné minibusy jsou pro Vás k mání 

ČR/EU

Ať už cestujete po ČR či do zahraničí rádi Vás všude dopravíme 

Naše minibusy

Plánujete již letní dovolenou a máte problém přepravit celou vaši početnou rodinu na druhou stranu republiky? Využijte služby půjčovny mikrobusů! (Můžete si klidně zajet až do Chorvatska.) Máte možnost koncertovat na významné akci a řidiči náhle vypověděli? Potřebujete přemístit menší svatbu postupně na úřad, k fotografovi a potom do restaurace na slavnostní oběd nebo je jenom potřeba děti s kamarády odvézt na letiště a poslat je na výměnný pobyt? Pravděpodobně každý už se setkal někdy s podobným problémem, ale že půjčení mikrobusů žádným problémem vlastně není, tuší jen málokdo.

V půjčovně mikrobusů profesionálně a na úrovni

Není na místě hledat nějaká polovičatá řešení, když všechno máte téměř na dosah ruky. Kde? No přeci tam, kde je možno zapůjčit si právě to, co zákazník poptává, pohledává, potřebuje. Stejně tak jako oním zbožím může být například lešení, nářadí, svatební šaty, jízdní kola, lodě, klavíry, knížky nebo přívěsné vozíky, můžete mít ke své potřebě na předem dohodnutou dobu také jakýkoliv užitkový automobil. Ani s pronájmem mikrobusu si nemusíte dělat velkou hlavu,  jelikož dle oficiálního popisu náleží ještě mezi osobní automobily.

Půjčovny mikrobusů aneb kdo hledá, najde

V současné době je na trhu dostatečné množství fungujících společností ve všech větších městech ČR, jejichž cílem je zabezpečit bezpečnou a včasnou přepravu klientů jak ve vnitrozemí, tak do zahraničí, navíc kvalitními vozy a za solidní ceny. Na místě je však nepodcenit výběr agentury či půjčovny mikrobusů, nápovědou k rozhodování mohou být dostupné a relevantní reference a osobní doporučení spokojených klientů. Kde je získat? I zde platí, že kdo hledá, najde a první krůčky tím správným směrem jsou na světě.

Důležitá hlediska a kritéria

Co je však třeba znát, než začnete kráčet k té nejbližší firmě, kde vám zprostředkují právě půjčení mikrobusůa jiných vhodných vozidel? Jistěže tím nejzákladnějším hlediskem je počet přepravovaných osob a jejich zavazadel, dále pak vzdálenost, doba a účel plánované aktivity. Každý vůz má své uživatele, kteří se v detailech liší, ale v zásadě jsou si podobní. Každý z klientů vyžaduje zpravidla bezvadný a bezpečný stav půjčovaného vozidla, spolehlivost a dokonalý servis. Jenom s takovým přítelem se můžete vydat bez obav za hranice svých snů, za zážitky a adrenalinem.

Pronájmy krátkodobé a dlouhodobé, nárazové a pravidelné

S nároky uživatelů se tak mění základní kritéria půjčování, i pravidla a ceníky se mohou v té které půjčovně mikrobusů lišit. Proto není od věci se v první řadě obklopit základními a důležitými informacemi, včetně všech výhod a bonusů. Nevíte, zda můžete odcestovat o víkendu, ve svátky, v noci? Netušíte, zda si můžete objednat také auto s řidičem nebo alespoň přistavení vozu v určitou hodinu na dané místo? Tohle všechno a mnohem více pro vás zjistí informační centra a profesionální pracovníci provozoven, z nichž celá řada funguje často i nonstop.

Jděte tam, kde pro vás mají připravenu řadu výhod!

Tržní mechanismus funguje takto, když konkurence nabídne lepší podmínky, kam se budou zájemci častěji obracet? Jedině tam, kde mu splní právě jeho požadavky, přání, a uspokojí všechny jeho potřeby. Nehledáte právě tohle? Bingo!

 • Cena od 10 Kč/km
 • Rychlé a individuální jednání, nalezení okamžitého řešení
 • V případě poruchy náhradní vozidlo
 • Funkční pojištění v rámci celé Evropské unie
 • Platná dálniční známka v ČR
 • Auto i s řidičem v ceně
 • Neomezené kilometry v daném pásmu zdarma
 • Zkušební jízda samozřejmostí
 • Bonus při dlouhodobé zápůjčce
 • Dokonale udržovaný a obnovovaný vozový park
 • Luxusní a značkové vozy pro pohodlnou přepravu
 • Rudl, navigace, nakládací lyžiny
 • Slevové akce pro stálé zákazníky

Nemožné ihned, zázraky na počkání

Moderní doba nás svým uspěchaným tempem žene stále kupředu, ale její vymoženosti uvítá každý jistě rád a s otevřenou náručí. Nemusíte nakupovat drahé a prostorné vozy, zcela postačí se umět orientovat v nabídce firmy, kde přání zákazníka je splnitelné beze zbytku. Pro okamžité splnění těch vašich využijte rezervační formulář, znáte přece ono okřídlené Co můžeš udělat hned, neodkládej na zítřek.